dzien
kapsuła
pokoj
Kinesotaping
przed budynkiem
sala gimnastyczna
siłownia zewnętrzna
kaskady
basen
magnetronic
gimnastyka zbiorowa

Serdecznie witamy w SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowym MSWiA „ORION” w Ciechocinku

Ośrodek nasz usytuowany jest w samym sercu uzdrowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie słynnych, zabytkowych Tężni solankowych oraz Parku Zdrojowego z Pijalnią Wód Mineralnych i Muszlą koncertową.

W Sanatorium świadczymy usługi na rzecz pacjentów ubezpieczonych w NFZ, kuracjuszy pełnopłatnych oraz gości hotelowych. Organizujemy turnusy o profilu antystresowym oraz profilaktyczno-rehabilitacyjnym dla funkcjonariuszy służb podległych ministrowi MSW.

Dysponujemy znakomitą bazą zabiegową z basenem solankowym, ukierunkowaną na leczenie uzdrowiskowe i rehabilitację w schorzeniach narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, układu nerwowego, jak również w chorobach reumatycznych, ortopedyczno-urazowych, osteoporozie i otyłości. Oferujemy gamę zabiegów z zakresu wellness&spa. Posiadamy 324 miejsca noclegowe w pokojach o różnorodnym standardzie. Zapewniamy całodzienne wyżywienie z możliwością wyboru diet (dla gosci komercyjnych w formie bufetu szwedzkiego). Oferujemy ciekawy program kulturalno-rozrywkowy oraz szereg form aktywnego wypoczynku.

Pobyt leczniczy intensywnyLeczenie ambulatoryjne pełnopłatneTurnus antystresowy
Pobyt leczniczy pełnopłatny
Pobyt hotelowy
Pobyt profilaktyczo-rehabilitacyjny
Kontakt

SP ZOZ Sanatorium
Uzdrowiskowe MSWiA "Orion"

w Ciechocinku
ul. Warzelniana 1
87- 720 Ciechocinek
tel. +48 (54) 283 91 00

sekretariat@sanatoriummswia.pl

Newsletter:
podaj email:  
  • Gabinet kosmetyczny
  • sanatoria.org